Tanie długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Zastanawiasz się, jak za niewielkie pieniądze zareklamować swoją firmę? Niestety, wykupienie miejsca na zamieszczenie reklamy w gazetach lub na bilbordach jest dosyć kosztowne. Znacznie tańszym rozwiązaniem  jest zakup specjalnych  gadżetów reklamowych, które będą promować Twoją markę wśród potencjalnych klientów. W Internecie znajdziesz wiele firm, które zajmują się projektowaniem i produkcją gadżetów na potrzeby małych lub większych przedsiębiorstw. Tego typu usługi oferują także stacjonarne sklepy, zatem jeśli nie lubisz robić zakupów przez Internet, wybierz tę drugą opcję.

Tanie gadżety reklamowe

Jednymi z tańszych gadżetów reklamowych są długopisy z nadrukiem lub smycze na klucze. Jednak trzeba przyznać, że lepszym rozwiązaniem będzie wybór długopisów – każdy z nas korzysta z nich na co dzień. Możesz zamówić na przykład sto sztuk długopisów, jeśli ich zapas się skończy, wtedy dokupisz kolejną pulę.

Kolorowe długopisy z nadrukiem

Zastanawiasz się, jaki typ długopisów kupić? Zazwyczaj możesz wybierać wśród kilku lub nawet kilkunastu projektów. Plastikowe długopisy z nadrukiem są dosyć tanie. Ich ceny rozpoczynają się już od kilkudziesięciu groszy netto za jedną sztukę. Oczywiście dostępne są również droższe egzemplarze za kilka złotych.

Nadruk na długopisach

Dobrze, aby wkłady do długopisów były koloru czarnego lub niebieskigo. To najpopularniejsze rodzaje, a przy tym bardzo użyteczne. Kolorowe wkłady są używane przede wszystkim przez dzieci. Firmowe długopisy z nadrukiem możesz rozdawać razem z ulotkami lub też w punktach obsługi klienta. Jaki nadruk wybrać? Nie masz do dyspozycji zbyt dużej przestrzeni, dlatego też najlepiej zdecydować się na nazwę firmy lub adres jej strony internetowej. Jakiego koloru powinna być obudowa długopisów? Wszystko zależy od typu działalności, którą prowadzisz. Czarne długopisy będą bardziej eleganckie, białe natomiast nie zwracają na siebie uwagi. Jeśli logo Twojej firmy posiada kolor, z którym jest kojarzone, dobrze jest go umieścić na długopisie.